Kadra - Obozy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@apstal.pl

Kadra

Zapisy

Kadra Trenerska

System szkolenia Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów może być realizowany wyłącznie przy udziale wykwalifikowanej kadry. Sztab naszej szkółki piłkarskiej posiada doświadczenie oraz wiedzę w zakresie pracy z młodymi piłkarzami, która poparta jest licznymi szkoleniami, kursami oraz stażami trenerskimi odbytymi nie tylko na terenie naszego kraju, ale także w najlepszych europejskich klubach. Szkoleniowcy, oprócz umiejętności trenerskich, wykazują się także podejściem pedagogicznym. 

W Akademii wszystkie grupy wiekowe mają przydzielonego trenera oraz asystenta, którzy wspólnie prowadzą zajęcia i dbają o rozwój każdego zawodnika.

Dzięki wymianie wiedzy pomiędzy szkoleniowcami, Akademia może rozwijać swój własny model szkolenia, dostosowując zagraniczne metody kształcenia do warunków treningowych i polskiego klimatu. 

 

 

 

Konrad Serwa

trener APSG Ladies od ponad 4 lat. Współpracuje z Akademią Stal Gorzów od ponad 2 lat. Ukończył Akademię Wychowania Fizycznego w Gorzowie. Na co dzień miłośnik nie tylko piłki nożnej, ale również szeroko pojętego rozwoju osobistego. Zarówno w życiu jak i w pracy kieruje się zasadą, że rozwój to nie tylko ruch, ale również dbanie o samopoczucie, wysoką samoocenę oraz życie towarzyskie. Podczas treningów z APSG Ladies dba zatem o kompleksowe prowadzenie zajęć z piłkarkami.

 

 

 

 

 

 

Mikołaj Adamek

trener Akademii Stal Gorzów od ponad 2 lat. Na co dzień pilny student Filii Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Prowadzi drużyny B1, B2 oraz A. Podczas studiów zwraca szczególną uwagę na wpływ sportu na rozwój psychofizyczny młodych adeptów piłki nożnej. W pracy zwraca uwagę przede wszystkim na rozwijanie takich umiejętności jak współpraca w zespole oraz budowanie strategii drużyny. „Piłka nożna to gra zespołowa i w dzisiejszych czasach trzeba szczególnie zwracać na to uwagę. Poza indywidualnymi treningami jedynie drużyna z odpowiednią strategią, ważną dla każdego zawodnika jest w stanie odnieść sukces”.

 

Angelika Okupniak

trenerka Akademii od ponad 7 lat. Rozpoczynała swoją przygodę w APSG przy najmłodszych grupach, prowadziła już wszystkie kategorie wiekowe. Aktualnie trener przy grupie C. Ukończyła studia z Wychowania Fizycznego oraz Turystyki i Rekreacji. Na codzień nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej. Posiada kurs trenerski Grassroots C, liczne kursy i szkolenia. Czynna zawodniczka IV ligowego klubu piłkarskiego w Poznaniu. W czasie wolnym lubi zresetować się i uciec od zgiełku miasta. Kocha przyrodę i jogging, co często łączy.

 

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA