Kadra - Obozy Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów
(+48) 519 400 071 (pon-pt od 8:00-16:00)
obozy@apstal.pl

Kadra

Zapisy

Kadra Trenerska

System szkolenia w Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów jest realizowany przez wykwalifikowaną kadrę, posiadając wiedzę i doświadczenie. Trenerzy brali udział w  licznych szkoleniach oraz kursach  odbywających się  nie tylko na terenie naszego kraju, ale także w najlepszych europejskich klubach. Szkoleniowcy, oprócz umiejętności trenerskich, wykazują się także podejściem pedagogicznym aby stworzyć jak najlepsze warunki rozwoju dla młodych piłkarzy. W Akademii wszystkie grupy wiekowe mają przydzielonego trenera oraz asystenta, którzy wspólnie prowadzą zajęcia i dbają o rozwój każdego zawodnika. Dzięki indywidualnemu podejściu do grupy Akademia może rozwijać swój własny model szkoleń, dostosowując metody kształcenia do warunków zawodników.

 

 

Konrad Serwa

Trener Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów Ladies. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Gorzowie, pasjonat piłki nożnej oraz szeroko pojętego rozwoju osobistego. Zarówno w życiu jak i w pracy kieruje się zasadą ,,rozwój to nie tylko ruch, ale również dbanie o samopoczucie, wysoką samoocenę oraz życie towarzyskie’’. Podczas treningów stawia na profesjonalizm i indywidualne podejście do zawodniczek. Dba o ich komfort i pewność siebie zarówno w drużynie jak i podczas meczu.

 

 

 

 

 

Mikołaj Adamek

Trener Akademii Piłkarskiej Stal Gorzów w drużynach B1, B2 oraz A. Na co dzień pilny student Filii Akademii Wychowania Fizycznego w Poznaniu. Na studiach najbardziej interesuje go wpływ sportu na rozwój psychofizyczny człowieka, nabytą wiedzę wciela w życie podczas treningów z młodymi adeptami piłki nożnej. Zwraca szczególna uwagę na współpracę w grupie, budowanie więzi oraz strategie gry. ,,Piłka nożna to gra zespołowa i w dzisiejszych czasach trzeba szczególnie zwracać na to uwagę. Poza indywidualnymi treningami jedynie drużyna z odpowiednią strategią, ważną dla każdego zawodnika jest w stanie odnieść sukces”.

 

 

 

 

 

Hubert Rojek

 

Hubert jest trenerem zespołu Skrzat w Akademia Piłkarskiej Stal Gorzów oraz posiadaczem licencji UEFA C. Każdą wolną chwilę poświęca na aktywność fizyczną, hobbystycznie gra w niższych Lubuskich Ligach Piłkarskich. W pracy z dziećmi najbardziej satysfakcjonuje go zauważalny rozwój podopiecznych oraz ich coraz większa pewność siebie na boisku. Na treningach ceni sobie zaangażowanie, przyjazną atmosferę a przede wszystkim dobre relacje między zawodnikami.

 

 

 

 

 

 

Aleksandra Kaszubowska

Jej przygoda z tańcem rozpoczęła się ponad 6 lat temu i trwa do dziś. Zaczęło się od stylu hip hop, co nauczyło Aleksandrę podstaw tańca i rytmu. Następnie pojawił się waacking (styl tańczony głównie do muzyki disco, skupiający się na interpretowaniu dźwięków poprzez ruch). Co daje jej taniec?  Pozwala czerpać nowe inspiracje i wszechstronnie rozwijać. Obecnie jest członkiem formacji tanecznej Waack On Point oraz projektu high heels w Point Dance Studio. Na co dzień oprócz tańca studiuje na Politechnice Poznańskiej na kierunku Inżynieria Środowiska. W wolnych chwilach uwielbia czytać książki - głównie literaturę piękną i fantastykę. Jest bardzo pozytywną osobą, która zaraża tą energią wszystkich wokół niej. Co trenerka Ola lubi najbardziej w swojej pracy„ Cieszę się, że mogę prowadzić zajęcia dla dzieci - lubię uśmiechy i zaskoczenia, gdy nauczą się czegoś nowego i stopniowo się rozwijają. Na zajęciach chciałabym się przede wszystkim skupić na poznawaniu tańca, jego podstaw, poczucia rytmu i odnajdywaniu w tym wszystkim siebie - aby dzieci mogły z tego korzystać w przyszłości”.

 

 

 

 

Formularz kontaktowy

Drogi Rodzicu!

Przed wysłaniem pytania sprawdź, czy odpowiedź na nie nie została umieszczona w bazie odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA